דילוג לתוכן
רכב פשוט

Renault Captur

רנו קפצ׳ור בישראל

נכון ל-24 בספטמבר 2026, על הכביש בישראל יש 6,930 רכבי רנו קפצ׳ור פעילים, לפי מאגרי משרד התחבורה. שנת הייצור הנפוצה ביותר היא 2016 (921 רכבים). הצבע הנפוץ הוא קרם (25.2%), ו-93% מהרכבים מונעים בבנזין. לדגם פורסמו 1 הודעות ריקול.

פעילים על הכביש
6,930
רשומים כלא פעילים
934
שנות ייצור
2013–2026
עדיין לא ביצעו ריקול
0

רכבים פעילים לפי שנת ייצור

רנו קפצ׳ור: רכבים פעילים לפי שנת ייצור
פריטרכבים
2013
169
2014
672
2015
773
2016
921
2017
622
2018
480
2019
394
2021
692
2022
638
2023
315
2024
328
2025
910

צבעים נפוצים

רנו קפצ׳ור: צבעים נפוצים
פריטרכבים
קרם
1,747 · 25.2%
שנהב לבן
1,412 · 20.4%
שחור מטלי
809 · 11.7%
כתום
760 · 11%
כסף מטלי
668 · 9.6%
אפור מטל
486 · 7%
אפור כהה מטלי
284 · 4.1%
אדום מטל
219 · 3.2%

דלק ובעלות

סוג דלק

רנו קפצ׳ור: סוג דלק
פריטרכבים
בנזין
6,443 · 93%
דיזל
486 · 7%
גפ״מ (גז)
1 · 0%

סוג בעלות היום

רנו קפצ׳ור: סוג בעלות
פריטרכבים
פרטי
6,002 · 86.6%
סוחר
501 · 7.2%
חברה
225 · 3.2%
השכרה
130 · 1.9%
ליסינג
72 · 1%

מפרט לפי נתוני הדגם

מרכב
הצ'בק
כוח סוס
90–158
נפח מנוע
898–1,598 סמ״ק
מושבים
5
רמת אבזור בטיחותי (מתוך 8)
1–2
קבוצת זיהום (מתוך 15)
4–15
קבוצת אגרה
1–5
מחירון יבואן לרכב חדש, 2026
151,990–152,990 ₪
כינויים מסחריים במאגר
CAPTUR · CAPTUR HYBRID

טווחים על פני כל הגרסאות והשנים של הדגם. מחיר המחירון הוא מחיר רכב חדש לפי היבואן, לא שווי של רכב משומש. חישוב אגרת הרישוי לפי קבוצת אגרה

כמה רנו קפצ׳ור חדשות עלו לכביש

650 ב-12 החודשים האחרונים, 0 באוגוסט 2026. הדגמים הנמכרים

רנו קפצ׳ור: רכבים חדשים שעלו לכביש בכל חודש
רנו קפצ׳ור: רכבים חדשים שעלו לכביש בכל חודש
חודשרכבים
09/2345
10/239
11/235
12/230
01/2432
02/2452
03/2416
04/2415
05/2483
06/2410
07/2412
08/240
09/242
10/2412
11/2442
12/2451
01/2548
02/2538
03/2528
04/2525
05/2518
06/2522
07/259
08/2585
09/25250
10/25336
11/2553
12/252
01/266
02/262
03/261
04/260
05/260
06/260
07/260
08/260

מחיר מחירון לרכב חדש לפי שנה

מחירון היבואן לרכב חדש, מהגרסה הזולה ליקרה. זה לא שווי של רכב משומש.

רנו קפצ׳ור: מחיר מחירון לרכב חדש לפי שנת דגם
שנהטווח מחירים
2017⁦89,990–135,990⁩ ₪
2018⁦99,990–135,990⁩ ₪
2019⁦99,990–129,990⁩ ₪
2020⁦124,990–139,990⁩ ₪
2021⁦124,990–143,990⁩ ₪
2022⁦129,990–145,990⁩ ₪
2023⁦134,990–176,990⁩ ₪
2024⁦142,990–176,990⁩ ₪
2025⁦151,990–152,990⁩ ₪
2026⁦151,990–152,990⁩ ₪

מפרט שנת 2026

כוח סוס
158
נפח מנוע
1,332 סמ״ק
דלק והנעה
בנזין
תיבת הילוכים
אוטומטית
כריות אוויר
6
רמת אבזור בטיחותי
2
פליטת CO2 (WLTP)
134 ג׳/ק״מ
כושר גרירה עם בלמים
1,200 ק״ג
רמות גימור
EVOLUTION · TECHNO

להשוות את הרנו קפצ׳ור לדגם אחר

ריקולים לרנו קפצ׳ור

1 הודעות ריקול שפורסמו במאגר משרד התחבורה ונושאות את שם הדגם. ההתאמה לפי שם, ולכן לא כל הודעה חלה על כל גרסה ושנה.

כל ההודעות (1)
  • #11512 · 2015 · בלמים · ייצור 2013–2014

    אפשרות של הרכבה לקויה של החלק האחורי של כיסוי בית הגלגל הקדמי, שגרמה לפגיעה ולשחיקה של הצינור הגמיש של הבלם.

קונים רנו קפצ׳ור? בדקו את הרכב הספציפי

איך בודקים רנו קפצ׳ור יד 2

  1. בודקים מספר רישוי

    שנה, טסט, יד וריקולים פתוחים של הרנו קפצ׳ור הספציפית.

  2. משווים לנתוני הדגם

    צבע, דלק ושנה נפוצים, וריקולים שפורסמו לדגם.

  3. בודקים במכון

    מצב מכני, שלדה ומחשב, לפני שמשלמים.

שאלות נפוצות

כמה רנו קפצ׳ור יש בישראל?

6,930 רכבים פעילים נכון ל-24 בספטמבר 2026, לפי מאגר כמויות כלי הרכב של משרד התחבורה. עוד 934 רשומים כלא פעילים.

מה הצבעים הנפוצים של רנו קפצ׳ור?

קרם, שנהב לבן, שחור מטלי. הפילוח מבוסס על כל הרכבים הפעילים במאגר מספרי הרישוי.

האם יש ריקול לרנו קפצ׳ור?

לפי מאגר הודעות הריקול של משרד התחבורה, פורסמו לדגם 1 הודעות. כדי לדעת אם לרכב מסוים יש ריקול פתוח, בדקו אותו לפי מספר רישוי.

איך בודקים רנו קפצ׳ור יד 2 לפי מספר רישוי?

מקלידים את המספר בבדיקת הרכב שלנו ורואים שנה, טסט, בעלות והיסטוריית בעלויות, ריקולים פתוחים וצמיגים, ישירות מהמאגרים הרשמיים.

עוד דגמים של רנו

מקורות הנתונים

צילום מצב שחושב ב-24 בספטמבר 2026 מכל 4,181,045 הרכבים במאגר מספרי הרישוי, ומהמאגרים הבאים של משרד התחבורה: